TUS DLA DZIECI Z AUTYZMEM
jak pracować metodą TUS i budować relacje wskazówki dla terapeutów

Dołącz do webinaru

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Webinar dla nauczycieli i terapeutów


Jeśli chcesz wiedzieć, jak pracować z dzieckiem z autyzmem, zapisz się na bezpłatny webinar.

środa 19.06.2024

20:00 - 21:00

Czas trwania 1 godzina

Liczba miejsc jest ograniczona!

Prowadzący:

Ewelina Gomoła - Bieniek

Jako terapeuta czy nauczyciel, zdajesz sobie sprawę, że dzieci z autyzmem często borykają się z deficytami w komunikacji. Zajęcia treningu umiejętności społecznych stanowią kluczowy element terapii dla tych dzieci, mając na celu redukcję tych deficytów i ułatwienie im komunikacji oraz budowania relacji.

Dlatego też z myślą o terapeutach i nauczycielach, którzy pragną pomóc dzieciom z autyzmem, przygotowaliśmy bezpłatny webinar.

“TUS DLA DZIECI Z AUTYZMEM – Jak Pracować Metodą TUS i Budować Relacje” 19 czerwca o 20:00 podczas webinaru dowiesz się:

Jakie są główne trudności dzieci z autyzmem i dlaczego warto stosować metodę TUS w pracy z nimi.

Jak skutecznie przygotować się do prowadzenia zajęć metodą TUS z dziećmi z autyzmem.

Na czym opiera się metodologia TUS Węglarz - Bentkowskiej oraz jakie są sposoby jej efektywnego wykorzystania w terapii dzieci ze spektrum autyzmu.

Jak budować silną relację z dzieckiem z autyzmem, aby zajęcia były zarówno efektywne, jak i przyjemne dla obu stron.

Praktyczne wskazówki dotyczące wykorzystania metody TUS do poprawy relacji z dziećmi ze spektrum autyzmu w szkolnym środowisku.

ZESTAW kart pokazowych, dzięki którym zaangażujesz dziecko z autyzmem w zajęcia treningu umiejętności społecznych.

Image

Jeśli jako terapeuta czy nauczyciel doświadczasz trudności w nawiązywaniu kontaktu i budowaniu relacji z dziećmi z autyzmem, ten webinar jest dla Ciebie! Dowiesz się nie tylko, jak radzić sobie z wyzwaniami komunikacyjnymi, ale także jak tworzyć środowisko sprzyjające rozwojowi społecznemu dzieci ze spektrum autyzmu.

Dodatkowo TYLKO DLA UCZESTNIKÓW BONUS:

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie i Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, a także uczestniczka licznych szkoleń. Na co dzień uczy dorosłych jak wspierać podopiecznych oraz pracuje w warszawskim przedszkolu integracyjnym jako nauczyciel-terapeuta, trener TUS oraz instruktor jogi dla dzieci. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, również tymi z diagnozą ASD (Fundacja Synapsis, Przedszkole integracyjne “Czarodziejski dworek” w Warszawie), a także w prowadzeniu spotkań edukacyjno-konsultacyjnych oraz warsztatów i szkoleń w ramach współpracy ze Studiem Psychologicznym Joanna Węglarz, Centrum Terapii Simuli, Fundacją Artonomia i Wyższą Szkołą Rehabilitacji w Warszawie. W swojej pracy bazuje na empatii, rozwijaniu umiejętności społecznych i samoregulacji.

Ewelina Gomoła - Bieniek

Pedagog specjalny, nauczyciel wychowania przedszkolnego, instruktor jogi dla dzieci, terapeuta TUS i szkoleniowiec

Prowadzący webinar

środa 19.06.2023

20.00 - 21.00

Czas trwania 1 godzina

ZAPISUJĘ SIĘ NA BEZPŁATNY WEBINAR

Zapisuję się!
Dni
Godzin
Minut
Sekund